неділя, 26 лютого 2017 р.

Прощена неділя: прощайте і просіть прощення…




Ибо если вы будете прощать людям согрешения их,
то простит и вам Отец ваш Небесный,
а если не будете прощать людям согрешения их,
то и Отец ваш не простит вам согрешений ваших.
(Мф 6:14-15)


Напередодні Великого посту перед усіма нами відкривається велика можливість покаяння. Прощена неділя дає нам можливість простити один одному наші взаємні провини, і вже тоді ми зможемо сподіватися на прощення від Сина Божого, Який має владу на землі відпускати гріхи.
На Прощену неділю прощення просять, милосердні справи творять. Цього дня треба обов`язково пробачати, а якщо образа була велика, кажіть: "Бог пробачить".
Цього дня людям слід пригадати всі образи,  спричинені близьким, і вибачитися за них від щирого серця, попросити пробачення за всі скоєні образи, аби очиститись перед Великим постом від усякої скверни.
Прощення між рідними і знайомими відбувається увечері, люди говорять один одному: "Пробач мене, якщо я в чому перед тобою винен".
За традицією просять вибачення і в покійних. Не можна на прощену неділю вживати горілки.
У церквах на Літургії звучить Нагірна проповідь, а на вечірній службі всі люди, які прийшли в церкву, від усієї душі просять прощення в знайомих і незнайомих, у священика, у Бога… Стають на коліна і священики, просячи прощення в народу. Дуже зворушливе, світле свято…

середа, 22 лютого 2017 р.

Що робити, якщо мене обзивають в школі: поради психолога, як дитині боротися зі шкільним буллінгом - Зміни одне життя

Що робити, якщо мене обзивають в школі: поради психолога, як дитині боротися зі шкільним буллінгом - Зміни одне життя

ПРО МАСЛЯНУ ТА УКРАЇНУ


Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який можна встигнути з’їсти таку кількість смачних млинців, що на весь рік вистачить. А чи знаєте ви, що Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів?


вівторок, 21 лютого 2017 р.

Цікаві факти про Україну!



Вітаємо всіх з Міжнародним днем рідної мови !!!


Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

21 лютого 2017 року,

у   Міжнародний день рідної мови,

в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся

Всеукраїнський конкурс з українознавства
«Патріот».

Учасниками конкурсу стали учні 2-11 класів.


«В дитинстві відкриваєш материк,



котрий назветься потім — Батьківщина»

Ліна Костенко


Патріотизм починається з малого — з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи — твій патріотизм — у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.




середа, 15 лютого 2017 р.

15 лютого - Стрітення

П'ятнадцятого лютого - свято Стрітення, в народі "Стрічання", "Громиця", "Зимобор", яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового.


вівторок, 14 лютого 2017 р.

В УКРАЇНІ Є СВІЙ АНАЛОГ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА




14 лютого багато молодих (і не дуже) людей в Україні святкують День закоханих або День святого Валентина. Це свято з'явилося у нас в країні не так давно, на початку 90-х років минулого століття. Воно швидко завоювало популярність серед молоді, як і багато новинок, які прийшли з заходу. Але не всі українці прихильні до цього свята, пише онлайн-ресурс "Багнет". Є й противники Дня закоханих, які принципово відмовляються його відзначати, вважаючи, що це "дурненька вигадка".


неділя, 5 лютого 2017 р.

Покрокова інструкція участі в ЗНО - 2017

Як підготуватись до ЗНО?



Систематична підготовка до ЗНО.

З чого її починати та яку обрати?


На щастя, запитання «здавати чи не здавати», гостро не стоїть. Якщо є бажання після школи змінити свій статус з «учень» на «студент», значить, треба. А оскільки альтернативи ЗНО немає, варто постаратись, щоб набрати достойні бали та вступити до вузу самотужки, а проявивши всі свої вміння, ще й на бюджет.

Як навчитися писати твори: кілька корисних порад абітурієнтам


Вчимося писати твори: кличемо музу та фантазію у гості.

Щоб написати хороший твір, потрібно чимало зусиль. Для багатьох абітурієнтів це справжня проблема. Вони заздрять тим, у кого це виходить швидко і на відмінно. Дійсно, всі ми різні, хтось мислить творчо, любить фантазувати та виступати. Але дехто губиться, коли опиняється перед аркушем паперу та заданою темою наодинці. Як вирішити проблему? Зараз розглянемо кілька порад. Отже, ми знаємо, що існують твір-опис, мініатюра, роздум, есе та інші види творів. Кожен із них має свою структуру, а відтак – і свої вимоги щодо правильного написання.

7 «за» і «проти» скорочених переказів



Багато хто починає готуватись до тесту з української мови та літератури вже тоді, коли немає часу на ведення конспектів та прочитання великих за об’ємом текстів. На допомогу приходять пошукові запити на кшталт «наталка полтавка скорочено», «тигролови короткий зміст», «місто підмогильний дуже стисло». Ми дібрали 7 «за і проти», які допоможуть вам визначитись, чи справді скорочені перекази можуть стати рятівною соломинкою у підготовці.

Читати далі